Hammaste- ja juurte ravi
Mikroskoobi all

  • Paindlik tööaeg
  • Innovatiivne tehnika
  • Taskukohane ravi maksumus

 

Garanteerime kiire ja kvaliteetse hambaravi
Paindlikkus, kompromissitu kvaliteet ja suurepärane hind!

 

-1-

Paindlikkus

Hammaste taastamine võib võtta kaua aega ning sisaldada mitut visiiti. Mõistame, et tööpäeviti on keeruline leida aega hambaarsti visiidi jaoks. Meiega kliinik on pikendanud oma lahtiolekuaegu ning samuti oleme avatud ka laupäeviti- ja pühapäeviti. Teil on võimalik broneerida visiit meie veebilehel. Kas te ei leia endale sobivat aega? Palun võtke ühendust meie administraatoriga, et saaksime teid aidata.

-2-

Kvaliteet

Meie kliinikus kasutatakse vaid innovaatilist tehnikat. Tänu hambaravimikroskoopide kasutamisele oleme saanud suurendada ravi efektiivsust 40%! Mikroskoobid võimaldavad endodontilist ravi, tuvastavad kaariese raskesti ligipääsetavates piirkondades ning vähendavad kaariese diagnoosimiseks vajaliku röntgenkiirguse hulka.

-3-

Taskukohane hind

Hambaravi pole kunagi olnud nii taskukohane. Meie kliinik teab, kuidas pakkuda klientidele teenuseid mõistliku hinna eest. Oleme oma tööd optimiseerinud ning vähendanud jooksvaid kulutusi. Vaatamata kõrgetele kvaliteedistandarditele saate te oma hambaid meie kliinikus ravida vastavalt eelarvele. Hinnakiri on võimalikult läbipaistev! Kui teil on hambaraviteenuste maksumuse (esmaabi, proteesimine- ja esteetiline hambaravi) kohta küsimusi, võtke ühendust meie administraatoriga.

Mikroravi
Hambaklinik OÜ

Uus-sadama 21, кабинет 202 (2 этаж)

 

 

Tänasel päeval on saadaval mitmesugused uued tehnoloogiat, mille abiga lahendada suuõõne probleemid. Professionaalne hambaarst kasutab hambaravi ja kirurgia jaoks kaasaegset mikroskoopi.

Meie kliinik pakub laialdast hambaraviteenuste valikut nii täiskasvanutele kui ka lastele. Ennekõike keskendub meie töö ravile mikroskoobiga, sh. mikroskoopiline juureravi- ja proteesimine. Meie stomatoloogia erineb teistest selle poolest, et hambaarst ei tööta pimesi, vaid ravib hambaid visuaalse kontakti abil mikroskoobiga. See tagab kvaliteetse ravi ja püsiva tulemuse.

Meie poole pöördudes saate te alati vajaliku hambaraviteenuse. Teie stomatoloog kontrollib teie hammaste seisundit, paneb diagnoosi ja koostab individuaalse raviplaani. Arstide pikaajaline töökogemus ning teadmised võimaldavad teil suuõõnega seotud probleemidest vabaneda. Anname endast kõik, et teil oleks taas võimalik saada tagasi lumivalge naeratus.

Doktor Alexey Shaganov ravib keerulisi juurekanaleid mikroskoobi abiga.

Meie teenused

Pakume oma klientidele igat liiki esteetilist ja terapeutilist hambaravi

Hambaravi (täidised)

Täitmine on üks populaarsemaid hambaraviteenuseid. Meie spetsialistid hindavad hammaste kahjustuse astet, puhastavad õõnsused ja asetavad täidise. Lõpparve võib üllatada kedagi, kes arvas, et hambaravi on äärmiselt kallis. Aukude parandamiseks kasutame komposiite ja keraamikat. Hambaarst paneb täidised sõltuvalt teie hamba kahjustuse astmest.

Implantoloogia

Puuduva hamba asendamiseks paigaldatakse implantaat. Protseduur koosneb kahest osast: esiteks pannakse lõualuusse implantaat ja 3. kuu pärast tehakse sellele kunstlik kroon.
Mõnikord on luud implantaadi paigaldamiseks liiga väikesed. Sellisel juhul peab implantoloog tegema luumahu suurendamiseks operatsiooni.

Laste hambaravi

Hammaste tervis on hambaravi arengus äärmiselt oluline. Nurgakiviks on soov anda positiivseid emotsioone, et hambaarst ei kardaks. Ärge oodake, kuni teie lapsel on hambavalu või valehammustus. Vajadusel ravime kaariese või teeme ennetava uuringu.
Hambakliinik on haigekassa lepinguline partner laste hambaravi osutamiseks. Alla 19-aastaste laste hambaravi eest tasub haigekassa. Laste hambaarsti visiidi tasu on 0 eurot, kui haigekassal on kindlustus.

Juureravi mikroskoobi all

Täna kasutatakse mikroskoopi kõigis hambaravi valdkondades, alates plommidest kuni keerukate kirurgiliste protseduurideni. Enamus hambaravi mikroskoope kasutatakse siiski juurekanalite raviks. Hambaravi mikroskoobiga saab tuvastada täiendavaid kanaleid, mis ravimata jätmisel põhjustavad hambapõletiku kordumist. Mikroskoobist on saanud hädavajalik vahend juurekanali kvaliteetseks ja prognoositavaks raviks ning vastunäidustuste diagnoosimiseks.

Proteesimine

Tänapäeval on proteesimisest saanud osa naeratuse esteetika toetamisel. Selle põhjuseks on uute hambaravimaterjalide leiutamine. Meie hambakliinikus kasutatakse uusi hambaravimaterjale esteetiliseks taastamiseks, mis omakorda tagab teie hammaste loomuliku välimuse.

Näo- ja lõualuukirurgia

Meie hambakliinikus tehakse hambakirurgilisi protseduure. Näiteks abstsesside avamine, hammaste väljatõmbamine ja apikotoomia. Esialgu hindab hambaarst, kui palju hambast järele on jäänud, ja eemaldab vajadusel hamba ning asendab selle silla (silla) või implantaadiga. Garanteerime, et pärast ravi on teie naeratus sama särav kui varem ning hambaimplantaadid võimaldavad teil hammustuse taastada ka suure hulga kaotatud hammaste korral. Seda protseduuri saavad läbi viia kõik täiskasvanud.

Haigekassa Lepingupartner

Mikroravi hambakliinik Uus-Sadamas, 21-202, Tallinn on haigekassa lepingupartner laste hambaravi pakkumisel.

  • Alla 19-aastaste laste hambaravi eest tasub haigekassa.
  • Laste hambaravi tasu arstivisiidi eest haigekassa kindlustuse korral on 0 eurot.
  • Puudega ja vanaduspensionäridele maksab haigekassa proteesimise eest 260 eurot üks kord kolme aasta jooksul.

Meie patsientide tagasiside

Всё шикарно!Доктор отличный,ассистент тоже умничка.Уж насколько я трусиха,но тут даже не поняла,что мне делали зубы.Ощущение,что отдыхала в SPA салоне.Советую.Цены, кстати ,вполне низкие для центра города,что немаловажно.

Jevgenia
Pädev arst, head hinnad. Soovitan!
Toomas WM Corp.
Arst sai hakkama juureraviga, millega teised arstid ei saanud hakkama!
Anne
There are many variations of passages of lorem ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form.
Kerrie Cathryn WM Corp.

Meie spetsialistid

Arst

Aleksei Šaganov

Professionaalne hambaarst, endodont, lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna hambaarsti eriala 2008. aastal. Juba 2011. aastal kaitses Aleksei lõputöö teemal “Hambatraumatoloogia”, olles lõpetanud Tartu Ülikooli residentuuri. Läbis praktika – Dott. Arnaldo Castellucci juures Firenzes 2011. aastal.

Arst

Elari Pihl

2008. aastal lõpetas ta keskkooli kuldmedaliga. Esmalt õppis Tartu ülikoolis doktorina, kuid pärast 3. kursust siirdus hambaarsti osakonda. Lõpetas ülikooli 2018. aastal. Käib regulaarselt täienduskursustel, sealhulgas külastab suurel hulgal veebiseminare.

Assistent

Elena

Assistent

Olga

Assistent

Konstantin