Hammaste- ja juurte ravi
Mikroskoobi all

  • Paindlik tööaeg
  • Innovatiivne tehnika
  • Taskukohane ravi maksumus

 

Garanteerime kiire ja kvaliteetse hambaravi
Paindlikkus, kompromissitu kvaliteet ja suurepärane hind!

 

-1-

Paindlikkus

Hammaste taastamine võib võtta kaua aega ning sisaldada mitut visiiti. Mõistame, et tööpäeviti on keeruline leida aega hambaarsti visiidi jaoks. Meiega kliinik on pikendanud oma lahtiolekuaegu ning samuti oleme avatud ka laupäeviti- ja pühapäeviti. Teil on võimalik broneerida visiit meie veebilehel. Kas te ei leia endale sobivat aega? Palun võtke ühendust meie administraatoriga, et saaksime teid aidata.

-2-

Kvaliteet

Meie kliinikus kasutatakse vaid innovaatilist tehnikat. Tänu hambaravimikroskoopide kasutamisele oleme saanud suurendada ravi efektiivsust 40%! Mikroskoobid võimaldavad endodontilist ravi, tuvastavad kaariese raskesti ligipääsetavates piirkondades ning vähendavad kaariese diagnoosimiseks vajaliku röntgenkiirguse hulka.

-3-

Taskukohane hind

Hambaravi pole kunagi olnud nii taskukohane. Meie kliinik teab, kuidas pakkuda klientidele teenuseid mõistliku hinna eest. Oleme oma tööd optimiseerinud ning vähendanud jooksvaid kulutusi. Vaatamata kõrgetele kvaliteedistandarditele saate te oma hambaid meie kliinikus ravida vastavalt eelarvele. Hinnakiri on võimalikult läbipaistev! Kui teil on hambaraviteenuste maksumuse (esmaabi, proteesimine- ja esteetiline hambaravi) kohta küsimusi, võtke ühendust meie administraatoriga.

Mikroravi
Hambaklinik

Uus-sadama 21, Kabinet 202 (2 korrus)

 

 

Tänasel päeval on saadaval mitmesugused uued tehnoloogiat, mille abiga lahendada suuõõne probleemid. Professionaalne hambaarst kasutab hambaravi ja kirurgia jaoks kaasaegset mikroskoopi.

Meie kliinik pakub laialdast hambaraviteenuste valikut nii täiskasvanutele kui ka lastele. Ennekõike keskendub meie töö ravile mikroskoobiga, sh. mikroskoopiline juureravi- ja proteesimine. Meie stomatoloogia erineb teistest selle poolest, et hambaarst ei tööta pimesi, vaid ravib hambaid visuaalse kontakti abil mikroskoobiga. See tagab kvaliteetse ravi ja püsiva tulemuse.

Meie poole pöördudes saate te alati vajaliku hambaraviteenuse. Teie stomatoloog kontrollib teie hammaste seisundit, paneb diagnoosi ja koostab individuaalse raviplaani. Arstide pikaajaline töökogemus ning teadmised võimaldavad teil suuõõnega seotud probleemidest vabaneda. Anname endast kõik, et teil oleks taas võimalik saada tagasi lumivalge naeratus.

Doktor Alexey Shaganov ravib keerulisi juurekanaleid mikroskoobi abiga.

Palvelumme

Pakume oma klientidele igat liiki esteetilist ja terapeutilist hambaravi

Yleinen hammashoito (paikat jne)

Hampaiden paikkaus, paikkojen uusinta tai korjaus. Suoritamme muun muassa hammaskiven poistoja.Hoitosuunnitelma voidaan tehdä ensimmäisellä käynnillä.

Implantologia

Puuttuvan hampaan korvaus. Menettely koostuu kahdesta vaiheesta. Ensimmäisessä vaiheessa leukaluuhun asennetaan keinotekoinen juuri, johon asennetaan toisessa vaiheessa noin 3 kuukauden päästä kruunun (ensin väliaikainen ja sitten pysyvä).
Joissain tapauksissa luu on liian pieni implantin asennukseen. Tässä tapauksessa ennen implantin asennusta luun tilavuutta lisätään keinotekoisesti.

Lasten hammashoito

Lasten säännöllinen hammashoito tulisi aloittaa jo nuorena. Säännöllisillä käynneillä ja tarkastuksilla voidaan estää vakavampia ja kalliimpia operaatioita myöhemmin elämässä.

Juurihoito mikroskooppi-hoitotekniikalla

Nykyään mikroskooppi-hoitotekniikkaa käytetään kaikilla hammaslääketieteen alueilla alkaen hampaan paikkauksesta aina monimutkaisiin kirurgisiin toimenpiteisiin. Useimmiten tekniikkaa käytetään juurihoidoissa. Mikroskoopin avulla voidaan löytää muun muassa mahdollisia lisäkanavia, joiden hoitamatta jättäminen aiheuttaa helposti tulehdusvaaran. Mikroskooppi-hoitotekniikka mahdollistaa poratessa minimaalisen hampaan rakenteen poistamisen. Käytäntö on osoittanut, että hammasreikien täyte on tilavuudeltaan 3-5 kertaa pienempi verrattuna aikaisempiin metodeihin.

Proteesimine

Proteesimine tänapäeval on muutunud naeratuse esteetika säilitamise osaks. See on seotud uute hambaravi materjalide leiutamisega. Meie hambakliinik kasutatab uued hambaravi materjalid esteetiliste restauratsioonide valmistamiseks, mis omakorda tagab Teie hammastele loomuliku ilme.

Hammaskirurgia

Teemme yksinkertaisia kirurgisia toimenpiteitä. Esimerkiksi paiseen ja hampaan poisto onnistuu meillä vahvalla ammattitaidolla. Hammaslääkärimme ovat työskennelleet vähintään kolme vuotta suu- ja leukakirurgian toimenpiteiden parissa.

Haigekassa (Partneri)

Mikroravi-hammasklinikka, Uus-sadama 21-202, Tallinna on sairausvakuutuksen sopimuskumppani lasten hammashoidon tarjoamisessa.

EHK maksaa alle 19-vuotiaiden lasten hammashoidosta.

Lasten hammaslääketieteellinen vierailumaksu 0 euroa, jos sairausvakuutuksella on vakuutus.

Työkyvyttömyyseläkeläisille ja vanhuuseläkkeille sairausvakuutusmaksu maksaa proteesista 260 euroa kolmen vuoden välein.

Palaute potilailtamme

Всё шикарно!Доктор отличный,ассистент тоже умничка.Уж насколько я трусиха,но тут даже не поняла,что мне делали зубы.Ощущение,что отдыхала в SPA салоне.Советую.Цены, кстати ,вполне низкие для центра города,что немаловажно.

Jevgenia
Pädev arst, head hinnad. Soovitan!
Toomas WM Corp.
Arst sai hakkama juureraviga, millega teised arstid ei saanud hakkama!
Anne