Tule tööle

Arst

Aleksei Šaganov

Professionaalne hambaarst, endodont, lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna hambaarsti eriala 2008. aastal. Juba 2011. aastal kaitses Aleksei lõputöö teemal “Hambatraumatoloogia”, olles lõpetanud Tartu Ülikooli residentuuri. Läbis praktika – Dott. Arnaldo Castellucci juures Firenzes 2011. aastal.

Arst

Ivan Tšernõšev

Ivan Tšernõšev lõpetas 2022. aastal Riia ülikooli kirurgia ja proteesimise erialal. Osalenud konverentsidel ja erialastel täiendkoolitustel nii Eestis, kuid ka välismaal. Põhjalik ja hoolitsev hambaarst, kes tahab et patsiendid tunneks ennast võimalikult mugavalt.

Arst

Natalia Goncharova

Dr. Natalia Goncharova on suurte erialaste kogemustega hambaarst. Natalia jaoks eriti südamelähedane teema on lastehambaravi. Aastal 1999 ta on lõpetanud hambaravi residentuuri ning aastal 2015 on läbinud lastehambaravi täiendkoolitusi.

Rohkem info

Oma töös ta kasutab suurendust, et tagada parima tulemuse ja kvaliteedi. Meie kliinikus tema suurimaks kireks on saanud hambaravi mikroskoobiga ning uute ravimeetodite ja tehnikatega tutvumine. Aastal 2023 temast on saanud Eesti Endodontia Seltsi liige.

Natalia teeb koostööd laste ja täiskasvanute Tervisekassaga. Ta on ääretult sümpaatne ja rahuliku loomuga spetsialist, kelle kätesse võib end alati usaldada!

Hügienist

Renata Rubliauskaitė

Renata lõpetas Leedu Tervishoiuülikooli 2012. aastal. Ta on lõpetanud hügieeniku ja suuhooldusspetsialisti eriala. Ta tegeleb kõige keerulisemate parodontoloogiliste juhtumitega ning on spetsialiseerunud ka kosmeetilistele protseduuridele, nagu näiteks laservalgendamine ja vanade restauratsioonide depigmentatsioon. Eestihügienistide liidu liige. Soome hügienistide liidu.

Assistent

Elena Karacharova

Assistent

Olga Gavrilotseva