Paindlikkus, kompromissitu kvaliteet ja hea hind!
Tagame kiire ja kvaliteetse ravi hambaid

Paindlikkus

Hamba taastamine võib võtta palju aega ja venida mitmeks visiidiks. Me saame aru, et tööpäevadel paljudele on raske leida aega hambaarsti külastamiseks. Just sellepärast meie hambakliinik laiendas oma töögraafiku ja nüüd me oleme avatud laupäeval ja pühapäeval. Te võite panna aega hambaarsti juurde online me interneti leheküljel. Ei ole leidnud sobivat aega? Palun võtke ühendust meie registraatoriga, et me saaksime teid aidata.

Kvaliteet

Meie hambakliinik kasutab ainult uuenduslikke meditsiinivahendeid. Tänu hambaravi mikroskoopide kasutusele võtmisele oli võimalik suurendada ravi efektiivsust 40% võrra! Hambravi mikroskoobid võimaldavad läbi viia endodontilist ravi, avastada kaariest hammaskonna halvasti nähtavates piirkondades ja vähendada kaariese diagnoosi püstitamiseks vajalikke röntgenpiltide arvu.

Hea hind

Hambaravi maksumus pole kunagi olnud odavad. Kuid meie hambakliinik teab, kuidas pakkuda klientidele mõistliku hinnaga kõiki teenuseid. Selleks oleme täielikult optimeeriseerinud personali tööd, vähendasime kulusid. Vaatamata kõrgele staatusele, saate ravida meie hambakliinikus oma hambad vastavalt perekonna eelarvele. Hambaravi teenuste hinnakiri on tehtud võimalikult läbipaistvaks! Hambaravi teenuste (esmaabi, proteeside ja esteetilise hambaravi) maksumuse küsimuste tekkimise korral võtke ühendust meie registraatoriga.

Mikroravi Hambaklinik OÜ

Tänapäeval suu probleemide  lahendamiseks hambaravi on võtnud kasutusele uued tehnoloogiad. Professionaalne hambaarst kasutab hambaravi ja suukirurgia teostamiseks kaasaegset mikroskoopi.

Meie hambakliinik pakub laias valikus erinevaid hambaravi teenuseid nii täiskasvanutele kui ka lastele. Kuid eelkõige meie töö on suunatud hambaravi mikroskoobiga ravimenetluste osutamisele. Näiteks mikroskoobiga juureravi ja proteesimine. Meie hambaravi erineb teistest selle poolest, et hambaarst ei tööta pimesi, vaid ravib teie hambad visuaalse kontakti all, kasutades selleks mikroskoobi suurendust. Seda ongi professionaalse arsti hambaravi garantii.

Tulles meie juurde te saate alati kõik vajalikud hambaravi teenused. Hambaarst uurib teie hammaste tervist, püstitab diagnoose ja määrab raviplaani. Arstide kogemused aitavad teid vabaneda suutervise hädadest. Lisaks sellele anname endast parima, et taastada teie ilusa Hollywood’i naeratuse.

Dr.Aleksei Šaganov teostab komplitseeritud juureravisid hambaravi mikroskoobiga. Palun märkida saatekirjale suunava hambaarsti nimi ja töökoht ning probleemse hamba number.

Viimased kommentaarid meie kliendid