Paindlikkus, kompromissitu kvaliteet ja hea hind!
Tagame kiire ja kvaliteetse ravi hambaid

Paindlikkus

Hamba taastamine võib võtta palju aega ja venida mitmeks visiidiks. Me saame aru, et tööpäevadel on paljudele raske aega leida hambaarsti külastamiseks. Just sellepärast laiendas meie hambakliinik oma töögraafikut ja nüüd oleme avatud laupäeval ja pühapäeval. Te võite panna aja meie hambaarsti juurde onlines, meie interneti leheküljel. Ei ole leidnud sobivat aega? Palun võtke ühendust meie administraatoriga, et me saaksime teid aidata.

Kvaliteet

Meie hambakliinik kasutab ainult uuenduslikke meditsiinivahendeid. Tänu hambaravi mikroskoopide kasutusele võtmisele on võimalik suurendada ravi efektiivsust 40% võrra! Hambravi mikroskoobid võimaldavad läbi viia endodontilist ravi, avastada kaariest hammaskonna halvasti nähtavates piirkondades ja vähendada kaariese diagnoosi püstitamiseks vajalikke röntgenpiltide arvu.

Hea hind

Hambaravi maksumus pole kunagi olnud odav. Kuid meie hambakliinik teab, kuidas pakkuda klientidele mõistliku hinnaga kõiki teenuseid. Selleks oleme täielikult optimeeriseerinud personali tööd, vähendasime kulusid. Vaatamata kõrgetele kvaliteedi standarditele, saate ravida meie hambakliinikus oma hambaid vastavalt perekonna eelarvele. Hambaravi teenuste hinnakiri on tehtud võimalikult läbipaistvaks! Hambaravi teenuste (esmaabi, proteeside ja esteetilise hambaravi) maksumuse küsimuste tekkimise korral võtke ühendust meie administraatoriga.

Mikroravi Hambaklinik OÜ

Tänapäeval on suu probleemide  lahendamiseks olemas uued tehnoloogiad. Professionaalne hambaarst kasutab hambaravi ja suukirurgia teostamiseks kaasaegset mikroskoopi.

Meie hambakliinik pakub laias valikus erinevaid hambaravi teenuseid nii täiskasvanutele kui ka lastele. Kuid eelkõige meie töö on suunatud hambaravi mikroskoobiga ravimenetluste osutamisele. Näiteks mikroskoobiga juureravi ja proteesimine. Meie hambaravi erineb teistest selle poolest, et hambaarst ei tööta pimesi, vaid ravib teie hambad visuaalse kontakti all, kasutades selleks mikroskoobi suurendust. See tagab kvaliteetset ravi ja jätkusuutliku tulemust.

Tulles meie juurde saate alati kõiki vajalike hambaravi teenuseid. Hambaarst uurib teie hammaste tervist, püstitab diagnoose ja määrab personaalse raviplaani. Arstide kogemused aitavad teil vabaneda suutervise hädadest. Lisaks sellele anname endast parima, et taastada teie ilus Hollywood’i naeratus.

Dr.Aleksei Šaganov teostab komplitseeritud juureravisid hambaravi mikroskoobiga. Palun märkida saatekirjale suunava hambaarsti nimi ja töökoht ning probleemse hamba number.

Viimased kommentaarid meie kliendid