Laste hambaravi

Hammaskonna arengu käigus hammaste tervis on äärmiselt oluline. Meie laste hambaravi nurgakiviks on positiivsete emotsioonide pakkumine, et vältida hambaarsti hirmu tekkimist. Ärge oodake hetke, kui teie lapsel hakkab hammas valutama või tekib valehambumus. Vajadusel asetame tagasi breketi, ravime kaariest või viime läbi profülaktiline visiit.Mikroravi Hambaravi Kliinik on Haigekassa lepingupartnereks laste hambaravi osutamisel. Haigekassa tasub kuni 19 aastaste laste hammasteravi eest.

Hammaste ravi (täidised)

Täidiste asetamine on on üks populaarsemaid hambaravi teenuseid. Meie spetsialistid hindavad hamba kahjustuse ulatust, teevad puhtaks kaviteedi ja asetavad täidist. Lõplik arve võib üllatada inimest, kes on pidanud hambaravi ülikalliks. Aukude parandamiseks kasutame komposiite ja keraamikat. Hambaarst asetab täidised vastavalt teie hamba kahjustuse ulatusele.

Suukirurgia

Meie hambakliinik teostab hambaravi kirurgilisi protseduure. Näiteks abtsesside avamine, hammaste eemaldamine ja apikotoomia Alguses hambaarst hindab kui palju on jäänud hambast ning vajadusel eemaldab hammast ja asendab selle sillaga (sildprotees) või implantaadiga. Me garanteerime, et pärast ravi teie naeratus on sama särav kui varem.. Hamba implantaadid võimaldavad taastada hambumust isegi kui oli kaotatud väga palju hambaid. Sellist protseduuri on võimalik läbi viia kõikidel täiskasvanutel.

Implantoloogia

Implantaati asetatakse puuduva hamba asendamiseks. Protseduur koosneb kahest osast alguses asetatakse lõualuusse implantaat ja 3 kuu pärast valmistatakse sellele tehiskroon.
Mõnikord luud on liiga vähe implantaadi asetamiseks. Sellisel juhul implantoloogile on vaja läbi viia operatsiooni luumahu suurendamiseks.

Mikroskoobiga juureravi

Tänapäeval kasutatakse mikroskoobi kõikides hambaravi valdkondades alustades täidiste asetamisega ja lõppedes keeruliste kirurgiliste sekkumiste läbiviimisega. Ometi kõige rohkem hambaravi miksrokoobi kasutatakse juureravide ümberravimises. Hambaravi mikroskoop lubab leida lisakanaleid, mille ravimata jätmine kutsub esile hambaaluse põletiku taasteket. Hambaravi mikroskoop on muutunud asendamatuks abimeheks kvaliteetse ja ettearvatava prognoosiga juureravi läbiviimiseks ning vastunäidustuste diagnoosimises.

Proteesimine

Proteesimine tänapäeval on muutunud naeratuse esteetika säilitamise osaks. See on seotud uute hambaravi materjalide leiutamisega. Meie hambakliinik kasutatab uued hambaravi materjalid esteetiliste restauratsioonide valmistamiseks, mis omakorda tagab Teie hammastele loomuliku ilme.